10 rozšírení do Google Chrome, ktoré vám ušetria čas

Pri práci využívame veľa rôznych nástrojov, ktoré nám uľahčujú prácu a šetria čas. Dnes vám predstavíme 10 rozšírení do Google Chrome, ktoré môžu pomôcť pri práci aj vám.

10 rozšírení do Google Chrome, ktoré vám ušetria čas

Google Tag Assistant

Tento nástroj vám pomôže pri problémoch s inštaláciou rôznych značiek Google. Ak stránka obsahuje chyby, tak vám ich nahlási a navrhne, ako ich vyriešiť.

Facebook Pixel Helper

V prípade, že potrebujete overiť váš Facebook Pixel, tak toto je skvelá vychytávka. Používa sa najmä na riešenie problémov s Pixelom.

LastPass

Kto si pamätá všetky prihlasovacie mená a heslá? Pravdepodobne nikto. Veríme, že na bezpečnosti vám záleží a nepoužívate jedno prihlasovacie meno a heslo. V tomto prípade, zapamätať si všetko, nie je také jednoduché. LastPass vám pomáha a všetko si pamätá za vás – stačí, že si doň nastavíte jedno heslo a ostatné sú už krásne uložené.

Kill News Feed

Sociálne siete sú obrovským požieračom času. Žiaľ, veľmi dobre vieme, že sa tomu nevyhneme. Rozšírenie Kill News Feed robí vlastne to, že vám zablokuje news feed na Facebooku. Tým pádom nebudete donekonečna scrollovať, ale venovať sa práci.

UTM.io

Toto rozšírenie vám veľmi rýchlo vytvorí UTM parametre do odkazov. Jednoducho kliknete na možnosť rozšírenia na stránke, ktorú chcete zdieľať a pridáte jednotlivé parametre.

ColorZilla

Tento nástroj vám zobrazí celú paletu farieb, ktoré sa používajú na stránke. Ak teda pracujete s grafikou, tak sa vám ColorZilla určite hodí, pretože vám to vygeneruje kód farby.

ShareMetric

Rozšírenie vhodné pre každého, kto tvorí obsah. Ukáže vám, ako sa darilo vašim článkom.

Save to Pocket

Často sa nám stáva, že narazíme na dlhý článok, ktorý nemáme čas  ihneď prečítať. Na tieto situácie skvelo slúži Save to Pocket. Stačí pár klikov a článok je uložený v Pocket účte, kde si ho neskôr môžeme prečítať. Navyše, dostanete sa k nemu aj z telefónu. Pecka, však?

Grammarly

Kontextové korektúry či kontrola gramatiky. To ti ponúka nástroj Grammarly. Avšak ponúka iba anglický jazyk. Čo sa iste zíde. Po slovensky, predsa všetci vieme, nie?

SEMRush

Skvelý nástroj pre všetkých marketérov. Celá platforma je navrhnutá tak, aby vám poskytla rýchle prehľady o návštevnosti a výkonnosti vašich stránok v službe Google. Môžete vďaka nemu vidieť, aké je organické vyhľadávanie, platené vyhľadávanie, spätné odkazy a veľa ďalších dôležitých informácií o vašom webe.

Kontaktujte nás
Komentáre