Ako pridať kreditnú kartu do Facebook Ads?

Správne nastavenie reklamného účtu predstavuje niekoľko nevyhnutných krokov, o ktorých sme si už čo to povedali. Pridanie kreditnej karty do Facebook Business Manager-a je ďalšou z nich. V tomto návode si ukážeme ako na to.

Ako pridať kreditnú kartu do Facebook Ads?

1. krok – otvorenie reklamného účtu

V prípade, že nemáte Facebook Business Manager, tak prejdite do svojho Facebook účtu. V pravom hornom rohu zvoľte „Manage Ads“.

V prípade, že máte FBM, tak prejdite rovno do neho. Tu opäť klikneme do pravého horného rohu, no tentokrát na ozubené koliesko, ktoré predstavuje „Business Settings“.

Pripravili sme pre vás aj návod Ako udeliť agentúre prístup do reklamného účtu. no tiež aj Ako udeliť agentúre prístup do FB stránky.

2. krok – Pridanie spôsobu platby

V tomto kroku sa vám zobrazia nastavenia účtu. Prejdeme do ľavého stĺpca, v ktorom klikneme na „Payments“. Ak máte viac reklamných účtov, tak dbajte na to, aby ste mali zvolený ten správny účet. Potom kliknite na „Add Payment Method“.

3. krok – Pridanie platobnej karty

Vyskočí vám okno, v ktorom vyplníte všetky údaje o vašej karte. Keď to máte, kliknite na „Continue“.

Po vyplnení týchto údajov vidíte, že platobná karta bola pridaná do vášho účtu. Môžete si ju nastaviť ako hlavnú (primárnu) platobnú kartu pre Facebook platby. Taktiež môžete pridať viac platobných kariet. Jednoducho stačí kliknúť na „Add“ a opakovať postup.

Veríme, že vám tento návod pomohol. Ak však stále máte problémy s nahodením platobnej karty, tak nás kontaktujte.

Komentáre