Branding a korporátna identita

Branding je budovanie alebo rozpoznateľnosť značky. Súčasťou procesu budovania značky je vytvorenie moderného loga, názvu spoločnosti a nastavenie komunikácie celým spektrom marketingových kanálov smerom k zákazníkovi.

  • Naša agentúra komplexne zastreší vytvorenie nového brandu alebo rebranding pôvodnej značky.
  • Spoločne objavíme „archetyp“ vašej firmy, na základe ktorého pre vás pripravíme návrhy loga a kompletnú korporátnu identitu.

Ako bude celý proces prebiehať?

1. Na prvom sedení spoločne odhalíme „archetyp“ vašej spoločnosti.

2. Pripravíme návrhy loga, polepov a celkovej komunikácie značky.

3. Po konzultácii a výbere najvhodnejšej alternatívy pristúpime k realizácii.

Kontaktujte nás
Tím z Different Marketing nám profesionálne zastrešil komplex služieb, sú niečo ako náš externý marketingový tím, na ktorý sa vieme vždy spoľahnúť. Kvalitná, profesionálna práca a skvelý prístup. Môžem iba odporučiť.

Majiteľka Jungle Park Žilina
Pani Hlavová

Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim. A týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Majiteľ Easy Autoškola Žilina
Pán Bebjak

S prácou tímu Different Marketing som nadmieru spokojná. Výsledky kampaní boli nad moje očakávania. Oceňujem aj ľudský prístup

Majiteľka Lassak – módny salón a eshop
Pani Lenka Laššáková

Agentúra Different nám pomáha spravovať náš firemný Facebook dlhodobo, tím agentúry pracuje flexibilne a vždy nám vychádza v ústrety. Sme veľmi spokojní so spoluprácou.

Marketing Autotip Opel Žilina
Lucia Macurova