Content marketing

Obsahový marketing je v súčasnosti jedným z hlavných zdrojov získavania návštevnosti a zákazníkov.

Kvalitné články dokážu ľudí presvedčiť o užitočnosti vášho produktu alebo služby ako len málo prostriedkov reklamy. Pomocou správne umiestnených marketingových článkov dokážeme tvoriť veľmi účinné marketingové stratégie, ktoré odlišujú vaše podnikanie od konkurencie.

Spolupracujeme s profesionálmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s publikovaním pre popredné slovenské médiá ako magazín Plus 1 Deň, Nový Čas pre Ženy alebo Topky.

Dokážeme pre vás zabezpečiť PR články v rôznych typoch médií, ktoré podporia vaše on-line a off-line kampane.

Môžete sa na nás spoľahnúť v komplexnom pokrytí vášho obsahového marketingu:

  •    tvoríme texty pre webstránky,
  •    zabezpečíme tvorbu PR článkov pre vaše podnikanie, produkty a služby,
  •    kontaktujeme príslušné médiá a zabezpečíme publikáciu textov

Content marketing v oblasti public relations je jedným z najúčinnejších spôsobov propagácie, tak prečo ho nezveriť do rúk odborníkom?

Kontaktujte nás
Tím z Different Marketing nám profesionálne zastrešil komplex služieb, sú niečo ako náš externý marketingový tím, na ktorý sa vieme vždy spoľahnúť. Kvalitná, profesionálna práca a skvelý prístup. Môžem iba odporučiť.

Majiteľka Jungle Park Žilina
Pani Hlavová

Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim. A týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Majiteľ Easy Autoškola Žilina
Pán Bebjak

S prácou tímu Different Marketing som nadmieru spokojná. Výsledky kampaní boli nad moje očakávania. Oceňujem aj ľudský prístup

Majiteľka Lassak – módny salón a eshop
Pani Lenka Laššáková

Agentúra Different nám pomáha spravovať náš firemný Facebook dlhodobo, tím agentúry pracuje flexibilne a vždy nám vychádza v ústrety. Sme veľmi spokojní so spoluprácou.

Marketing Autotip Opel Žilina
Lucia Macurova