Outdoor reklama

Pre našich klientov dokážeme zabezpečiť outdoorové kampane rôznych formátov.

Naša agentúra spolupracuje s viacerými reklamnými agentúrami zameranymi na outdoor marketing prostredníctvom, ktorých vieme realizovať pre našich klientov reklamu na viac ako 300 reklamných plochách po celom Slovensku.

Toto všetko za obzvlášť výhodných podmienok.

Kontaktujte nás

Pre našich klientov vieme zabezpečiť :

  1. Bilboardy
  2. Bigboardy
  3. Double Bigboardy
  4. Megaboardy
  5. Steny (fasády)
  6. Citylighty
  7. Blacklighty
  8. Miniboardy
  9. Led obrazovky
  10. Printové média
Tím z Different Marketing nám profesionálne zastrešil komplex služieb, sú niečo ako náš externý marketingový tím, na ktorý sa vieme vždy spoľahnúť. Kvalitná, profesionálna práca a skvelý prístup. Môžem iba odporučiť.

Majiteľka Jungle Park Žilina
Pani Hlavová

Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim. A týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Majiteľ Easy Autoškola Žilina
Pán Bebjak

S prácou tímu Different Marketing som nadmieru spokojná. Výsledky kampaní boli nad moje očakávania. Oceňujem aj ľudský prístup

Majiteľka Lassak – módny salón a eshop
Pani Lenka Laššáková

Agentúra Different nám pomáha spravovať náš firemný Facebook dlhodobo, tím agentúry pracuje flexibilne a vždy nám vychádza v ústrety. Sme veľmi spokojní so spoluprácou.

Marketing Autotip Opel Žilina
Lucia Macurova