Reklama v Google Ads

Platené reklama v Google Ads je investícia, ktorá musí prinášať výsledky. Preto sa pri tvorbe kampaní orientujeme na výkonnostný marketing, ktorý nosí nielen kliky, ale spĺňa požadované obchodné ciele našich klientov.

 

  • Pri tvorbe PPC reklamy pre našich klientov definujeme ich ciele a našou prácou je pomocou kampaní získať za rozumnú cenu návštevníkov, ktorí budú tieto ciele napĺňať.
  • V našom tíme máme PPC špecialistov, ktorí riadili kampane pre popredné weby na slovenskom internetovom poli.
  • Postaráme sa o analýzu trhu, vytvorenie kampaní a reklám, optimalizáciu vášho Google Ads účtu tak, aby čo najefektívnejšie napĺňal vaše podnikateľské ciele, či už na internete predávate produkty, získavate klientov alebo chcete, aby sa o vašej firme dozvedelo viac ľudí.

Celý proces meriame, analyzujeme a pravidelne reportujeme. Ak chcete, aby mali vaše podnikanie v rukách odborníci, kľudne nám napíšte.

Kontaktujte nás

Ako bude celý proces prebiehať?

  1. pri prvom sedení si charakterizujeme vašich zákazníkov a definujeme si ciele, ktoré majú kampane v Ads plniť,
  2. navrhneme reklamy, kľúčové slová, štruktúru kampaní a cielenia a odošleme vám ich na schválenie,
  3. vytvoríme kampane a budeme ich optimalizovať tak, aby čo najlepšie plnili vaše podnikateľské ciele,
  4. počas celého procesu vám budeme zasielať pravidelné reporty o výkonoch kampaní.
Tím z Different Marketing nám profesionálne zastrešil komplex služieb, sú niečo ako náš externý marketingový tím, na ktorý sa vieme vždy spoľahnúť. Kvalitná, profesionálna práca a skvelý prístup. Môžem iba odporučiť.

Majiteľka Jungle Park Žilina
Pani Hlavová

Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim. A týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Majiteľ Easy Autoškola Žilina
Pán Bebjak

S prácou tímu Different Marketing som nadmieru spokojná. Výsledky kampaní boli nad moje očakávania. Oceňujem aj ľudský prístup

Majiteľka Lassak – módny salón a eshop
Pani Lenka Laššáková

Agentúra Different nám pomáha spravovať náš firemný Facebook dlhodobo, tím agentúry pracuje flexibilne a vždy nám vychádza v ústrety. Sme veľmi spokojní so spoluprácou.

Marketing Autotip Opel Žilina
Lucia Macurova