Sociálne siete

Sociálne siete i ako napríklad Facebook alebo Instagram sú extrémne účinným marketingovým nástrojom, keď viete, ako s nimi pracovať.

Viac ako polovica obyvateľov Slovenska je na Facebooku aspoň raz za mesiac. Výhodou inzerovania na tejto sociálnej sieti je nielen veľkosť jeho užívateľskej základne, ale aj množstvo dát, ktoré sieť o svojich užívateľoch zbiera.

Reklamy na Facebooku môžeme preto cieliť presne na ten typ ľudí, u ktorých je veľká pravdepodobnosť, že budú mať o služby a produkty našich klientov záujem.

Budú sa zobrazovať iba ľuďom v konkrétnej vekovej skupine, s určitými záľubami alebo ľuďom, ktorí sa nachádzajú v danej oblasti.

Naša marketingová agentúra zabezpečí celý proces od definície cieľov, ktoré má kampaň na Facebooku plniť, cez jej vypracovanie, manažment a taktiež jej optimalizáciu. Rovnako dokážeme zabezpečiť tvorbu a správu kampaní pre sociálnu sieť Instagram.

Ak chcete, aby boli vaše sociálne siete v rukách odborníkov a dosahovali ciele, radi vám pomôžeme.

Kontaktujte nás

Ako bude celý proces prebiehať?

  1. na prvom sedení si charakterizujeme vašich zákazníkov a definujeme ciele, ktoré majú Facebook a Instagram kampane plniť,

  2. navrhneme reklamy, štruktúru kampaní a cielenia a odošleme vám ich na schválenie,

  3. vytvoríme Facebook a Instagram kampane a budeme ich optimalizovať tak, aby čo najlepšie plnili vaše podnikateľské ciele,

  4. počas celého procesu vám budeme zasielať pravidelné reporty o výkonoch kampaní.

Tím z Different Marketing nám profesionálne zastrešil komplex služieb, sú niečo ako náš externý marketingový tím, na ktorý sa vieme vždy spoľahnúť. Kvalitná, profesionálna práca a skvelý prístup. Môžem iba odporučiť.

Majiteľka Jungle Park Žilina
Pani Hlavová

Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim. A týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Majiteľ Easy Autoškola Žilina
Pán Bebjak

S prácou tímu Different Marketing som nadmieru spokojná. Výsledky kampaní boli nad moje očakávania. Oceňujem aj ľudský prístup

Majiteľka Lassak – módny salón a eshop
Pani Lenka Laššáková

Agentúra Different nám pomáha spravovať náš firemný Facebook dlhodobo, tím agentúry pracuje flexibilne a vždy nám vychádza v ústrety. Sme veľmi spokojní so spoluprácou.

Marketing Autotip Opel Žilina
Lucia Macurova