Tvorba web stránok

Je veľmi dôležité, aby vaša internetová stránka plnila vaše business ciele. Webstránky už nie sú len vizitky s vašou adresou a telefónnym číslom. Musia slúžiť konkrétnemu účelu – pomáhať získavať rezervácie, predávať produkty, získavať kontakty na potenciálnych zákazníkov.

  • Preto u nás v Different dbáme na to, aby stránka obsahovala všetky atribúty, ktoré sú dôležité pre vaše podnikanie a vašich zákazníkov.
  • Zabezpečíme návrh stránky, grafické spracovanie, vytvorenie funkcionalít a počas celého trvania projektu úzko spolupracujeme so zadávateľom.

Ak chcete profesionálne stránky, ktoré dodávajú vašej firme pridanú hodnotu, zverte sa do rúk odborníkov.

 

Ako bude celý proces prebiehať:

1. Definujeme si vaše podnikateľské ciele a potreby a na základe toho navrhneme koncept stránky,

2. Po schválení zabezpečíme grafickú aj funkčnú stránku vášho webu,

3. Vytvorený web otestujeme a odovzdáme vám na užívanie.

Kontaktujte nás
Tím z Different Marketing nám profesionálne zastrešil komplex služieb, sú niečo ako náš externý marketingový tím, na ktorý sa vieme vždy spoľahnúť. Kvalitná, profesionálna práca a skvelý prístup. Môžem iba odporučiť.

Majiteľka Jungle Park Žilina
Pani Hlavová

Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim. A týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Majiteľ Easy Autoškola Žilina
Pán Bebjak

S prácou tímu Different Marketing som nadmieru spokojná. Výsledky kampaní boli nad moje očakávania. Oceňujem aj ľudský prístup

Majiteľka Lassak – módny salón a eshop
Pani Lenka Laššáková

Agentúra Different nám pomáha spravovať náš firemný Facebook dlhodobo, tím agentúry pracuje flexibilne a vždy nám vychádza v ústrety. Sme veľmi spokojní so spoluprácou.

Marketing Autotip Opel Žilina
Lucia Macurova