UX / UI – užívateľská skúsenosť / užívateľské rozhranie

V dnešnej dobe o nákupe či vykonaní konverzie rozhodujú detaily. Našou úlohou je, vďaka technikám UX / UI, užívateľom čo najviac spríjemniť návštevu vášho webu a zjednodušiť nákupný proces.

  • Naša agentúra zabezpečí, že Váš web bude „user friendly“
  • Disponujeme UX/UI vedomosťami a skúsenosťami, ktoré v spojení s testovaním na reálnych používateľoch odhalia všetky problémy webu z pohľadu užívateľskej skúsenosti.

Ako bude celý proces prebiehať?

1. Vykonáme UX/UI analýzu vášho webu za pomoci testovania na reálnych užívateľoch.

2. Nájdeme nedostatky webstránky a upravíme ju do požadovanej podoby, ktorá zaručí zlepšenie spokojnosti zákazníka a dosahovanie vašich cieľov.

Kontaktujte nás
Tím z Different Marketing nám profesionálne zastrešil komplex služieb, sú niečo ako náš externý marketingový tím, na ktorý sa vieme vždy spoľahnúť. Kvalitná, profesionálna práca a skvelý prístup. Môžem iba odporučiť.

Majiteľka Jungle Park Žilina
Pani Hlavová

Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim. A týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Majiteľ Easy Autoškola Žilina
Pán Bebjak

S prácou tímu Different Marketing som nadmieru spokojná. Výsledky kampaní boli nad moje očakávania. Oceňujem aj ľudský prístup

Majiteľka Lassak – módny salón a eshop
Pani Lenka Laššáková

Agentúra Different nám pomáha spravovať náš firemný Facebook dlhodobo, tím agentúry pracuje flexibilne a vždy nám vychádza v ústrety. Sme veľmi spokojní so spoluprácou.

Marketing Autotip Opel Žilina
Lucia Macurova