Youtube marketing a tvorba videoobsahu

Poskytujeme tvorbu a exekúciu Youtube reklamy, ktorá sa objaví pred videami iných tvorcov videoobsahu na Youtube. Zastrešíme budovanie vlastného firemného kanálu na Youtube spolu s pravidelným a zmysluplným tvorením videoobsahu. Videá sú dlhodobo najsilnejším formátom na sociálnych sieťach a Youtube je čoraz zaujímavejším marketingovým kanálom aj na Slovensku.

  • Naša agentúra zabezpečí kvalitný videoobsah alebo videoreklamu pre vašu firmu vo forme videoblogu, ktorý umiestnime na vašej webstránku, na váš Youtube kanáli, prípadne formou platenej reklamy pred videá iných tvorcov obsahu.
  • Zabezpečujeme komplexné služby od napísania scenáru, cez natočenie videa, strih až po umiestnenie na váš Youtube kanál.
  • Pre našich klientov natáčame taktiež Youtube reklamy umiestňované pred videá iných šíriteľov obsahu na Youtube.

Ako bude celý proces prebiehať?

1. Na prvom sedení si spoločne prejdeme rozsah prác a vaše ciele, na základe ktorých navrhneme dlhodobú stratégiu

2. Nastavíme, prípadne založíme, váš Youtube kanál.

3. Pripravíme scenár a exekúciu videa. V prípade potreby zabezpečíme komparz, natočíme video a zverejníme ho na Youtube, vašom webe a sociálnych sieťach.

4. Kontrolujeme jeho úspešnosť a priebežne prispôsobujeme obsah cieľovej skupine, aby bol zaujímavý, aktuálny a relevantný.

Kontaktujte nás
Tím z Different Marketing nám profesionálne zastrešil komplex služieb, sú niečo ako náš externý marketingový tím, na ktorý sa vieme vždy spoľahnúť. Kvalitná, profesionálna práca a skvelý prístup. Môžem iba odporučiť.

Majiteľka Jungle Park Žilina
Pani Hlavová

Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim. A týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Majiteľ Easy Autoškola Žilina
Pán Bebjak

S prácou tímu Different Marketing som nadmieru spokojná. Výsledky kampaní boli nad moje očakávania. Oceňujem aj ľudský prístup

Majiteľka Lassak – módny salón a eshop
Pani Lenka Laššáková

Agentúra Different nám pomáha spravovať náš firemný Facebook dlhodobo, tím agentúry pracuje flexibilne a vždy nám vychádza v ústrety. Sme veľmi spokojní so spoluprácou.

Marketing Autotip Opel Žilina
Lucia Macurova