Aké sú možnosti vzdelávania o online marketingu

Prístup k vzdelávaniu je omnoho jednoduchší ako kedysi. Dokonca je to možné online a veľakrát i zadarmo. Najmä veľa kurzov o online marketingu. V tomto článku vám povieme, aké sú možnosti vzdelávania o online marketingu, ktoré rozhodne stoja za vyskúšanie.

Aké sú možnosti vzdelávania o online marketingu

Digitálna garáž od Google

Digitálna garáž od Google je najdostupnejší a najznámejší kurz. Každý marketér ho pozná. Pravdepodobne s ním aj nejeden začínal.  Výhodou je, že je dostupný v slovenčine, je bezplatný a poskytuje kvalitné základy pre online marketéra.

Udemy.com

Udemy pozná mnoho používateľov internetu a to najmä vďaka jeho širokému zameraniu. Nájdeme tu nielen kurzy o online marketingu, ale i mnohé ďalšie kurzy z rôznych odborov. Avšak, všetky kurzy sú v angličtine. Obrovskou výhodou Udemy je to, že často má rôzne zľavy na kurzy (mnohé sú i zadarmo), a preto ich viete získať veľmi výhodne. Sú určené pre študentov, začiatočníkov, no tiež aj pre skúsenejších marketérov.

CopyHackers

Copyhackers ponúka 3 kurzy zadarmo. Ostatné sú platené, no je fajn využiť aspoň to, čo ponúkajú a potom sa rozhodnúť, čo ďalej – či sa to oplatí a či nie. Čo sa týka copywriting-u,  majú ozaj dobrú povesť. Veríme, že aj iné kurzy stoja za vyskúšanie.

Facebook reklamy

Vzdelávací kurz určený pre zlepšenie sa pri práci s reklamným systémom FacebookAds. Nájdeme tu ozaj rôzne druhy kurzov určené pre úplných začiatočníkov, no i mierne pokročilejších. Kurzy sú bezplatné, stačí mať založený účet na Facebooku.

Google reklamy

Rovnako ako Facebook vzdelávací kurz, tak aj tento Google vzdelávací kurz funguje podobne. Zameraný je na systém Google Ads. Potrebná je iba registrácia na Google. Kurzy sú bezplatné.

Komentáre