Different v prístupe ku klientovi

Radi by sme ťa privítali na našom novom blogu. Pravidelne sem budeme pridávať nielen novinky a zaujímavosti zo sveta digitálneho marketingu, ale aj z diania v marketingovej agentúre Different Marketing.

Different v prístupe ku klientovi

Už z nášho názvu plynie, že sme tu preto, aby sme veci robili inak. Sme iní v prístupe ku klientom aj v tvorbe ich kampaní. Pracujeme tvrdo, profesionálne a s individuálnym prístupom. Uvedomujeme si, že online trh je presýtený reklamou a kľúčom k úspechu je odlíšiť sa.

Každý je pre nás jedinečný a jediný. Vážime si malých aj veľkých klientov a kampane im šijeme na mieru. V rámci projektov poskytujeme full-servis. Prostredníctvom nášho blogu chceme prinášať pridanú hodnotu v podobe obsahu nielen pre klienta, ale aj pre každého so záľubou v online marketingu. Spolupráca s našimi klientmi sa začína analýzou doterajšej marketingovej činnosti, na zakláde ktorej navrhneme stratégiu. Zastrešíme každú požiadavku – od tvorby webstránok, správy sociálnych sietí, SEO, reportingu až po guerilla a influencer marketing a outdoor reklamu.

Na našom webe nájdede v sekcii referencie ukážky práce na socíalnych sieťach pre našich klientov. Vďaka kreatívnym, personalizovanýcm príspevkom a remarketingovému zacieleniu reklamy dosahujeme vynikajúce výsledky. Darí sa nám našich klientov odlíšiť od ich konkurencie a aj preto sú s našimi službami veĺmi spokojní.

Sme zohratý tím profesionálov. Náš základný tím tvoria odborníci na SEO, PPC špecialisti, grafická dizajnérka a web developer.

Nebránime sa externým spoluprácam s odborníkmi vo svojej oblasti. Spolupracujeme s copywritermi, influencermi, médiami. Sme iní aj v tom, že nepochádzame z Bratislavy, vnášame do nášho podnikania osobný prístup a nedržíme si odstup. Kľúčom k úspešnému marketingu našich klientov je, že sa vcítime “do ich kože”. Vnášame do našich aktivít veľkú dávku empatie… vaši klienti sú aj našimi klientami.

Komentáre