EASY AUTOŠKOLA Žilina

Začiatkom roka 2019 sme začali spolupracovať s inovatívnou a progresívnou autoškolou. Tím Easy Autoškoly sa snaží byť vždy o krok vpred pred konkurenciou a prinášať nové trendy.

V Different Marketing rozmýšľame rovnako, a preto je naša spolupráca skvelým spojením.

Easy Autoškola patrí medzi prvé, ktoré na Slovensku prišli s možnosťou zakúpenia kurzov prostredníctvom eshopu. To nám umožňuje vytvárať ľahko merateľné výkonnostné kampane.

Na základe dodania rebrandovaného loga sme začali pracovať na kompletnom aplikovaní novej korporátnej identity. Tú sme vytvorili pre všetky grafické podklady vrátane polepov vozidiel autoškoly.

Vzhľadom k tomu, že celá firemná kultúra klienta je ekologicky založená, vhodnou alternatívou farebnosti bol gradient odtieňov zelenej, doplnený o listy, ktoré symbolizujú práve snahu o ekologické myslenie a správanie sa. Zelená farba taktiež vychádzala z pôvodného brandu a stala sa neodmysliteľnou súčasťou identity spoločnosti klienta.

Pre Easy Autoškolu sme externým marketingovým tímom. Prichádzame s ideovými návrhmi kampaní, ktoré sú zvyčajne plánované na niekoľko mesiacov dopredu.

Realizujeme kompletnú propagáciu pre vybrané akcie, od grafického spracovania letákov, billboardov, až po nastavenie a správu kampaní na Google Ads, Facebooku, Instagrame a Youtube.

Samozrejmosťou je aj vytváranie kreatívneho obsahu (idea, texty, videá, grafiky) pre vybranú sociálnu platformu za účelom dosiahnutia vopred zadefinovaných cieľov.

Ukážka YouTube propagácie „S EASY AUTOŠKOLOU VYHRÁVA KAŽDÝ“

Obsah na sociálnych sieťach pre Easy Autoškolu vytvárame náučnou, no zároveň vtipnou formou.

Výsledky našej spolupráce

Prípravou zaujímavých príspevkov sme na Facebooku dosiahli nárast ich organického (neplateného) dosahu. Uverejnený príspevok tak teraz v priemere vidí až o 70 ľudí viac ako v minulom roku počas toho istého obdobia. Vďaka našej pomoci Facebook vyhodnocuje príspevky ako zaujímavejšie a organicky ich šíri oveľa viac.

Organický nárast dosahu príspevkov na Facebooku medziročne o +417%

Vhodným zacielením reklamy sme znížili mieru okamžitých odchodov z webu autoškoly.

Priemerné zotrvanie na webe zvýšené medziročne o +28,47 %

Avšak najdôležitejšie je, že komplexným marketingovým servisom sa nám podarilo radikálne navýšiť predaj kurzov.

Nárast konverznej miery predaja kurzov medziročne o +84,5 %

V období od februára 2018 do septembra 2018 bolo zakúpených 110 kurzov. Počas našej spolupráce od februára 2019 do septembra 2019 bolo zakúpených 203 kurzov autoškoly.

Ako hodnotí túto spoluprácu majiteľ Easy Autoškoly, pán Bebjak?

„Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim a týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to, čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

Jozef Bebjak ml.
Komentáre