Naše práce

Tvorba e-shopu

Postarali sme sa o kompletný vývoj e-shopu s produktami pre monitorovanie detskej teploty. Firma predáva do rôznych krajín, preto sme museli vytvoriť dve jazykové verzie.

Pre zjednodušenie administrácie sme e-shop prepojili s fakturačným systémom, tak, že je proces objednávky zautomatizovaný a firma sa môže sústrediť na podstatné veci.

fevermates.sk

Tvorba e-shopu

Boli sme oslovení pre vývoj nového riešenia, ktoré bude spĺňať kritéria dnešných trendov po vizuálnej i funkčnej stránke. Rozhodli sme sa pre zmenu CMS systému Prestashop na systém WordPress.

Už týždeň po spustení e-shopu sme mohli vidieť vo vyhľadávači Google nárast indexovaných odkazov na e-shop o 77%.

cibex.sk

Poďme sa pustiť do Vášho projektu

Tvorba webu

Personálna agentúra nás oslovila s požiadavkou vytvorenia webu, ktorý odprezentuje jej služby a umožní publikovať veľký počet pracovných ponúk.

Veľký dôraz sme kládli na jednoduchosť a rýchlosť administrácie. Vizuál pracovných ponúk sme obohatili o rôzne ikonky pre zlepšenie užívateľského zážitku.

partnersagency.sk

Tvorba webu

Detské centrum Jungle Park rýchlo rastie a bolo potrebné vyriešiť lepšiu prezentáciu na internete, aby upútali pozornosť okolia.

O webovú stránku sa dlhodobo staráme a podporujeme ju online kampaňami.

junglepark.sk

Správa sociálnych sieti

Predajcovi vozidiel Autotip Opel Žilina dlhodobo pomáhame so sociálnymi sieťami a podporujeme tak predaj vozidiel na predajni.

autotip.opeldealer.sk

Poďme sa pustiť do Vášho projektu

Správa sociálnych sieti

S firmou CIBEX, ktorá predáva pracovné odevy, obuv a pomôcky spolupracujeme dlhodobo a staráme sa o ich sociálne siete. Veľký počet objednávok na e-shop pochádza práve zo sociálnych sietí vďaka pravidelnej interakcií so zákazníkmi a správnemu nastaveniu kampaní.

cibex.sk

Správa sociálnych sietí

Pre spoločnosť RR medik dlhodobo spravujeme sociálne siete a výkonnostný marketing na Google zameraný na priamy predaj ich produktu – masážneho krému STRONG POWER. Vďaka nášmu know-how klientovi rastie počet objednávok každý mesiac.

rrmedik.sk

SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ + GOOGLE ADS

Predajcovi automobilov Alteria Motor Hyundai Žilina pripravujeme zaujímavý kreatívny obsah, ktorý uverejňujeme na sociálnych sieťach a tiež spravujeme ich propagáciu na Google. Spoločne pracujeme na online marketingovej propagácii, ktorá má za úlohu zvyšovať povedomie o značke. Naša dlhodobá spolupráca prináša vzájomnú spokojnosť s výsledkami.

alteria.hyundai.sk

SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ+ GOOGLE ADS

Spoločnosti Agba Honda Žilina dlhodobo pripravujeme a uverejňujeme kreatívny obsah na sociálne siete Facebook a Instagram, ku ktorým sa časom pridala aj propagácia vo vyhľadávacej sieti Google.

agba.sk

PRÍPRAVA MARKETINGOVÝCH STRATÉGIÍ, SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ + GOOGLE ADS

Pre žilinskú autoškolu EASY dlhodobo vytvárame kreatívny obsah na sociálnych sieťach a spravujeme kampane na Google. Spolupráca s touto autoškolu je pre nás výzvou. Zameriavame sa na budovanie povedomie o značke, ale nevynechávame ani výkonnostné kampane za účelom priameho predaja kurzov. Sme radi, že klient je s našou prácou spokojný a spolupráca naďalej pretrváva.

easyautoskola.sk

SPRÁVA VÝKONNOSTNÝCH KAMPANÍ NA GOOGLE

V našom portfóliu klientov je dlhodobo aj jeden z najdlhšie pôsobiacich e-shopov zameraných na predaj akumulátorov a batérií na Slovensku, ktorému sa staráme o výkonnostné kampane vo vyhľadávacej sieti Google.

aku-shop.sk

SPRÁVA KAMPANÍ NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Pre cestovnú kanceláriu MR travel pracujeme na správe kampaní na sociálnych sieťach za účelom predaja zájazdov. Spolupracujeme dlhodobo a klient je spokojný.

mrtravel.sk

Poďme sa pustiť do Vášho projektu