SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

Zákazníci využívajú vyhľadávače vo fáze, keď potrebujú riešenia svojich problémov, alebo získavajú poznatky o tom, ktorý produkt alebo služba by im mohol pomôcť. V tomto procese je veľmi dôležité, aby sa im pred oči dostala práve vaša firma.

 

  • Naša agentúra zabezpečí, aby sa vaše podnikanie zobrazovalo pre dôležité frázy, ktoré zákazníci hľadajú, a aby návštevnosť z vyhľadávačov plnila vaše podnikateľské ciele.
  • Aj keď sa optimalizácia pre vyhľadávače môže javiť ako alchýmia, existuje celá séria metód a nástrojov, ktoré používame, aby sa stránky našich zákazníkov dostali na popredné miesta v Google.
  • Vykonáme SEO analýzu vášho webu, nájdeme jeho nedostatky a stránky spravíme v oblasti vyhľadávania úspešné oproti vašej konkurencii.

Ak si chcete byť istí, že vaše podnikanie na Google zákazníci nájdu, radi vám pomôžeme.

Kontaktujte nás

Ako bude celý proces prebiehať?

  1. na prvom sedení si charakterizujeme vašich zákazníkov a definujeme vaše podnikanie pomocou hľadaných fráz,
  2. navrhneme kľúčové slová, zmeny v architektúre stránky a obsahu a odovzdáme vám ich na schválenie,
  3. zmeny zapracujeme a výsledky budeme pravidelne reportovať.
Tím z Different Marketing nám profesionálne zastrešil komplex služieb, sú niečo ako náš externý marketingový tím, na ktorý sa vieme vždy spoľahnúť. Kvalitná, profesionálna práca a skvelý prístup. Môžem iba odporučiť.

Majiteľka Jungle Park Žilina
Pani Hlavová

Spoluprácu s Different Marketing si veľmi vážim. A týmto sa chcem tiež poďakovať celému tímu Different Marketing. Nie všetko v živote sú len rastúce čísla, ale to čo obzvlášť hodnotím pozitívne je prístup a vytváranie vzťahov a úprimný záujem o šírenie hodnôt a produktov objednávateľa. Pozorne počúvajú a kreatívne vytvárajú možnosti prezentácie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Majiteľ Easy Autoškola Žilina
Pán Bebjak

S prácou tímu Different Marketing som nadmieru spokojná. Výsledky kampaní boli nad moje očakávania. Oceňujem aj ľudský prístup

Majiteľka Lassak – módny salón a eshop
Pani Lenka Laššáková

Agentúra Different nám pomáha spravovať náš firemný Facebook dlhodobo, tím agentúry pracuje flexibilne a vždy nám vychádza v ústrety. Sme veľmi spokojní so spoluprácou.

Marketing Autotip Opel Žilina
Lucia Macurova