Sociálne siete

Zabezpečíme celý proces od definície cieľov, ktoré má kampaň na sociálnych sieťach plniť. Vypracovanie, manažment a taktiež jej optimalizáciu. Rovnako dokážeme zabezpečiť strategické plánovanie a realizáciu komunikačnej stratégie na Facebooku, Instagrame aj Linked in prostredníctvom vytvárania obsahových príspevkov.

Sociálne siete ako Facebook, Instagram alebo Linked in sú veľmi účinným marketingovým nástrojom.

Viac ako polovica obyvateľov Slovenska je napríklad na Facebooku aspoň raz za mesiac. Výhodou inzerovania na tejto sociálnej sieti je nielen veľkosť jeho užívateľskej základne, ale aj množstvo dát, ktoré sieť o svojich užívateľoch zbiera. Sú tiež nástrojom na budovanie značky a komunikáciu so zákazníkmi. Svojim potenciálnym alebo stálym zákazníkom viete prostredníctvom sociálnych sietí odovzdávať posolstvo a obsahovými príspevkami na nich viete podprahovo vplývať.

Reklamy na sociálnych sieťach môžeme cieliť presne na ten typ ľudí, u ktorých je veľká pravdepodobnosť, že budú mať o služby a produkty našich klientov záujem.
Budú sa zobrazovať iba ľuďom v konkrétnej vekovej skupine, s určitými záľubami alebo ľuďom, ktorí sa nachádzajú v danej oblasti.

Ak chcete, aby boli vaše sociálne siete v rukách odborníkov a dosahovali ciele, radi vám pomôžeme.

Ako bude celý proces prebiehať?

  1. Na prvom sedení si charakterizujeme vašu cieľovú persónu a zadefinujeme ciele, ktoré majú kampane na sociálnych sieťach plniť.
  2. Navrhneme reklamy, štruktúru kampaní a cielenia, komunikačnú obsahovú stratégiu a odošleme naše návrhy na schválenie.
  3. Vytvoríme kampane na Facebooku, Instagrame alebo Linked in a budeme ich optimalizovať tak, aby čo najlepšie plnili vaše podnikateľské ciele.
  4. Počas celého procesu vám budeme zasielať pravidelné reporty o výkonoch kampaní.
Komentáre
Kontaktujte nás