Tvorba web stránok

Je veľmi dôležité, aby vaša internetová stránka plnila business ciele. Webové stránky už nie sú len vizitky s adresou a telefónnym číslom. Musia slúžiť konkrétnemu účelu – pomáhať získavať rezervácie, predávať produkty, získavať kontakty na potenciálnych zákazníkov.

Strategický dizajn webovej stránky

Tvorba webovej stránky už dlho nie je len o niekoľkých obrázkoch a rýchlo napísanom texte.
Pri tvorbe sa zameriavame na to, aby moderná webová stránka spĺňala ciele klienta. Je dôležité, aby prinášala konverzie. Konverziou môže byť odoslanie dopytu alebo predaj na e-shope.

Webová stránka musí byť prehľadná, jednoduchá a mať intuitívnu navigáciu. Nie je nič horšie, ako keď príde návštevník na webovú stránku a nedokáže nájsť dôležité informácie. Zákaznícka cesta k dokončeniu stanovených cieľov musí byť jasná a bezproblémová.

Dôležitý detail je aj typ použitého písma. Ten sa musí zhodovať so značkou klienta.

Rýchle načítanie webovej stránky

Rýchlosť načítania webovej stránky má vplyv na mnoho vecí. Jedným z nich je napríklad to, či sa vaša webová stránka zobrazí alebo nezobrazí vo výsledkoch vyhľadávania. Pri SEO optimalizácii je rýchlosť načítania webovej stránky jedným z prvých faktorov, na ktorý sa zameriavame.

Samozrejme k tomu patrí optimalizácia obrázkov, správne použitý a optimalizovaný kód webovej stránky. Minimum nepotrebných nástrojov, ktoré nikdy na svojej webovej stránke nevyužijete.
Webové stránky a e-shopy robíme už viac ako 10 rokov a vieme, ako na to. Svedčia o tom aj referencie našich spokojných klientov. 

Responzívny dizajn webovej stránky

Prispôsobovanie webovej stránky rôznym zariadeniam je u nás samozrejmosťou. Všímame si najnovšie trendy. Čoraz viac návštevníkov webových stránok prichádza z mobilných zariadení.

V prípade online marketingových aktivít ako napríklad PPC platenej reklamy v Google Ads má responzívny dizajn vplyv na cenu reklamy. Väčšina vyhľadávaní sa deje na mobilných telefónoch.

Kladieme dôraz na to, aby webové stránky boli na mobilných zariadeniach rýchle a vyzerali dobre. Cheme klientom zjednodušiť a uľahčiť komunikáciu s vami.

Marketing ready – webová stránka

Robíte redizajn existujúcej webovej stránky alebo úplne nový e-shop? V oboch prípadoch bude vaša webová stránka bude pripravená pre online marketing.
Predtým, ako začnete propagovať svoju firmu, je potrebné, aby ste na svojej webovej stránke mali nainštalované sledovacie kódy ako sú napríklad Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads, Facebook Pixel, LinkedIn Insight.
Pri nesprávnej implementácii tieto kódy môžu webovú stránku spomaľovať. S nami sa toho obávať nemusíte. Vaša stránka bude rýchla a pripravená na online marketing.

  • Dbáme na to, aby webová stránka obsahovala všetky atribúty, ktoré sú dôležité pre podnikanie a zákazníkov.
  • Zabezpečíme návrh webovej stránky, grafické spracovanie, vytvorenie funkcionalít a počas celého trvania projektu úzko spolupracujeme so zadávateľom.

Ak chcete profesionálne webové stránky, ktoré dodávajú vašej firme pridanú hodnotu, zverte sa do rúk odborníkov.

Ako bude celý proces prebiehať:

1. Zadefinujeme si vaše podnikateľské ciele a potreby a na základe toho navrhneme koncept stránky.
2. Po schválení zabezpečíme grafiku aj funkčnosť webovej stránky.
3. Vytvorenú webovú stránku otestujeme a odovzdáme do užívania.

Komentáre
Kontaktujte nás